Jaká je průměrná doba pro schválení půjčky od Zonky.cz?

Informace o půjčce Zonky
Ukázka webu Zonky.cz

Rozhodli jste si sjednat půjčku od Zonky.cz? Pak jste udělali naprosto správně! Půjčka od Zonky.cz je totiž nejvýhodnější na trhu. Ovšem za jak dlouho vám peníze dorazí na účet? Přece jen se jedná o půjčku od obyčejných lidí, a tak to bude asi trvat déle než od soukromé společnosti nebo banky. Nebo ne?! Pojďte to s námi zjistit!

Vše vyřídíte za 10 minut

První obrovskou předností půjček od Zonky.cz je jejich jednoduchost. Nemusíte vyplňovat žádné složité smlouvy ani sáhodlouhé formuláře. Jednoduše krok po kroku vyplníte krátký, intuitivní online formulář, který vás během 10 minut provede celým procesem.

Není to nic složitého ani náročného. Už za pár minut budete mít hotovo! A pokud si přece jen nebudete vědět rady, můžete využít bezplatné zákaznické linky, která je vám neustále k dispozici na čísle 800 449 999.

Jak dlouho trvá schválení půjčky od Zonky.cz?

Pokud jste řádně vyplnili online formulář, který je k získání úvěru naprosto klíčový, budete teď muset počkat alespoň jeden, někdy i dva pracovní dny, aby mohli pracovníci Zonky.cz projít vše, co jste Zonky.cz o sobě prozradili. Po těchto zhruba dvou pracovních dnech obdržíte smlouvu a nabídku, kterou můžete, ale nemusíte přijmout. Co se děje potom?

Obdrželi jste smlouvu. Co teď?

Jakmile obdržíte smlouvu a se vším souhlasíte, můžete smlouvu podepsat pomocí SMS zprávy. Tím to ale rozhodně nekončí!

Následuje další důležitý krok, a to sepsání vašeho příběhu pro investory. Napíšete, na co a proč si půjčujete nebo kam by vás půjčka měla posunout. Tento text je čistě na vás a rozhodně se nedá říct, že by nějaký byl špatně a jiný dobře.

Tento příběh následně vystavíte na Tržišti a v tu chvíli si investoři, tedy obyčejní lidé, vybírají, komu poskytnout své prostředky. Na Tržišti bude vaše půjčka vystavená maximálně 2 dny. A po těchto dvou dnech máte peníze k dispozici.

Sečteno, podtrženo. Za jak dlouho tedy budu mít peníze?

Takže si to shrneme. 10 minut bude trvat vyplnit formulář, 2 dny bude trvat schválení a vyhodnocení vaší žádosti, zhruba 1 hodinu bude trvat sepsání vašeho příběhu na tržiště a 2 dny potom bude trvat, než nasbíráte potřebné množství peněz, o které si žádáte. Celkem tedy budou trvat cca 4 dny, než budete mít peníze k dispozici.

1 Comment

  1. O půjčce na Zonky uvažuju. Moje sestra si půjčila na rekonstrukci bytu a dostala docela dobrý úrok. Tedy lepší než v bance, kde žádala před tím. Chtěla bych se proto zeptat, jaké zkušenosti mají se Zonky ostatní? Děkuju!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*