Čínská půjčka

Recenze Čínské půjčky

Recenze Čínské půjčky

Napsali jste do vyhledávače “rychlá půjčka na cokoliv” a ve výsledcích jste narazili také na Čínskou půjčku, jejíž název vás na první pohled zaujal? Koho také ne. Stránku s cizokrajným názvem provozuje na našem trhu společnost Bezvafinance s.r.o. Celý projekt funguje jako agregátor půjček, který všem zájemcům usnadní proces hledání té pravé půjčky. Pojďme se na tuto půjčku podívat blíž.

Parametry půjčky

Typ půjčky:nebankovní
Částka:500 – 190 000 Kč
Splatnost:1 – 84 měsíců
První půjčka zdarma:ne
Úrok:6,9 %
Délka vyřízení:do 24 hodin
Poplatek za půjčku:0 Kč
Kontrola registru:ano
Půjčka bez ručitele:ano

Rychlé online vyřízení

Na růžové domovské stránce zdobené květy sakur vás jako první udeří do očí informace, že Čínská půjčka nabízí rychlé vyřízení online a až 190 000 Kč na cokoliv. Pro více podrobných informací musíte kliknout na zelené tlačítko “Chci si půjčit”, které vás přesměruje na nezávazný formulář, ve kterém nastavíte parametry požadované půjčky. V této části vám stačí občanský průkaz, ze kterého opíšete číslo. Po odeslání žádosti budete kontaktováni poskytovatelem půjčky. Proč nejste přesměrováni přímo na detaily půjčky a podpis smlouvy, jako je tomu u jiných poskytovatelů? Čínská půjčka totiž slouží jako agregátor půjček, který najde tu pravou půjčku mezi ohromným množstvím poskytovatelů za vás.

Co je to agregátor půjček?

Chcete rychle půjčit peníze, ale při představě srovnávání tisíců půjček, které na vás vybafnou na Googlu, máte mžitky před očima? Právě vám jsou určeny agregátory půjček, které udělají špinavou práci za vás. Půjčku nazvanou jako “čínská” provozuje vedle dalších agregátorů společnost Bezvafinance s.r.o. Jejím záměrem je propojit zájemce o půjčku s co největším množstvím poskytovatelů na českém trhu. Vytváří tak silnou síť, ve které se poptávka střetává s přesnou nabídkou. Formulář s žádostí o Čínskou půjčku vnímejte tedy jako poptávku, kterou posíláte za účelem získat odpovídající nabídku. Na činnosti společnosti oceňujeme zejména jednoduchost celého procesu, který probíhá online a navíc zabere pouze pár minut. Vyplníte pár údajů, na základě nichž vás kontaktuje poskytovatel půjčky. Tu následně můžete, ale nemusíte přijmout. Stejná práva má také poskytovatel. Snadné a prosté.

Jak to probíhá

 1. Na stránce cinska-pujcka.cz vyplníte online žádost o půjčku.
 2. Zprostředkovatel půjčky se vám ozve s detaily a nabídkou půjčky.
 3. Pokud se rozhodnete půjčku přijmout, podepíšete smlouvu a následně obdržíte peníze.

Agregátor tedy udělá veškerou práci za vás. Po odeslání formuláře vás kontaktujte obchodní zástupce poskytovatele, kterého pro vás Čínská půjčka shledala nejvhodnějším. Ten s vámi probere vaši představu a dojedná detaily půjčky. Během rozhovoru pravděpodobně narazíte na otázky o vašem věku a dosavadních finančních závazcích. Pokud se vám nabídka nebude líbit, nemusíte ji přijmout. Vyplnění formuláře totiž není závazné, závazným je pro vás teprve podepsání smlouvy s poskytovatelem. Stejně jako vy můžete odmítnout půjčku, může poskytovatel odmítnout vás. Čínská půjčka vám tedy negarantuje, že požadované peníze skutečně dostanete.

Čínská půjčka na cokoliv

Splníte-li všechny podmínky, své peníze můžete mít na účtu během několika minut, nejdéle druhý den. Pokud si tedy půjčujete kvůli nějaké nenadálé situaci, kterou musíte vyřešit co nejdříve, Čínská půjčka je pro vás skvělou volbou. V dnešní uspěchané době je rychlá půjčka, kterou vyřídíte online, nezbytností. Stejnou rychlost nabízí třeba rychlá půjčka bez registru ihned, kterých najdete na trhu také enormní množství. Jejich hlavní výhoda tkví v tom, že můžete peníze získat navzdory negativnímu záznamu v registru dlužníků. Čínská půjčka však podobnou jistotu negarantuje.

Čínská půjčka na svých stránkách několikrát deklaruje, že si peníze můžete půjčit na cokoliv. Půjčky, které zprostředkuje, nejsou tedy vázány tím, na co peníze můžete použít.

Výhody a nevýhody Čínské půjčky

Jaké jsou tedy naše závěry? Je Čínská půjčka tou pravou i pro vás? Půjčce hraje do karet především flexibilní nastavení poptávky, rychlé vyřízení online, možnost využít peníze na cokoliv a vysoké procento schválení žádostí. Když se podíváme na způsob, jakým agregátor funguje, jde vlastně o nejlepší možný způsob zprostředkování půjčky. Nikdo na vás od počátku netlačí, nikdo vás nepřesvědčuje o své pravdě. O přijetí nebo odmítnutí nabídky se rozhodnete sami teprve na základě kompletních informací od vybraného poskytovatele.

Proč ano?

 • Rychlé vyřízení online
 • Agregátor vybere tu nejlepší půjčku za vás
 • Půjčku můžete využít na cokoli
 • Peníze získáte do několika minut od podepsání smlouvy
 • Žádné skryté podmínky
 • Vysoké procento schválení žádostí
 • Akční slevy

Pro ne?

 • Vyplnění formuláře negarantuje získání půjčky

Kdo může získat Čínskou půjčku?

Podmínky půjčky vás zaujaly? Podívejte se, zda máte na Čínskou půjčku vůbec nárok. Tuto půjčku může získat každý zájemce, který splní následující podmínky:

 • Být starší 18 a mladší 65 let
 • Být občanem České republiky
 • Mít platný bankovní účet
 • Mít stálý příjem

Z toho vyplývá, že Čínská půjčka nenabízí peníze zadluženým a jinak problémovým klientům, což je z hlediska společenské odpovědnosti dobré znamení. U zprostředkovatele půjček se vždy zajímejte i o to, jakým způsobem přistupuje k této nebonitní části zájemců.

Závěrem lze říci, že Čínskou půjčku mohou využít všichni zájemci, kteří chtějí moderní rychlou půjčku bez zbytečných kliček kolem. Vyřízení zabere pár minut a peníze máte na účtě stejně rychle. Zbývá se jen ptát, kde vzala Čínská půjčka svůj originální název.

Oficiální web zde: https://www.cinska-pujcka.cz/

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*