Oddlužení podnikatelů 2019

Oddlužení podnikatelů

Jste OSVČ a máte problém s financemi? Nic nemusí být tak horké, jak se uvaří, existují záchranné páky, exekuce je až poslední myslitelné řešení. Nevíte si opravdu rady, cítíte svou situaci jako mimořádně bezvýchodnou? Je tu oddlužení podnikatelů! Stačí se informovat blíže na této URL a uvidíte, že to bude v pohodě!

Ať už máte dluhy ve výši pár desítek tisíc, nebo dlužíte hned půl milionu několika různým subjektům, vždy se s tím dá něco úspěšně dělat! Nikdy není proč věšet hlavu, tohle půjde dobře. Specialista od nás Vám pomůže s řadou věcí, bude při ruce po celou dobu trvání oddlužení. Poradenství je navíc zcela zdarma a insolvenční návrh bude hotov do osmačtyřiceti hodin, což je v dnešní byrokracií posedlé společnosti něco přímo bleskového.

Co potřebujete splňovat k tomu, abyste si mohli o oddlužení vůbec požádat? Není toho mnoho. Mít zaplaceno aspoň třicet procent ze stávajících dluhů a dlužit současně nejméně dvěma různým věřitelům (respektive např. firmám). Dluhy také musí být po splatnosti (a to alespoň třicet dnů po uplynutí této konkrétní lhůty). Budete přesně vědět, kolik za všechny služby zaplatíte, nemusíte navíc platit nic dopředu. A to jsou opravdu skvělé parametry, takže pokud nemůžete kvůli dluhům spát, rozhodně se ozvěte!

Těm, kteří nepodnikají, a přesto se s dluhy marně potýkají, určitě pomůže konsolidace půjček. Slučte několik různých půjček od různých subjektů v jednu a ještě na tom ušetřete – čas i peníze. Ověřená společnost, která Vám ráda podá pomocnou ruku, je tak nyní doslova na dosah. Oddlužení, respektive přímá žádost o něj, rozhodně není nic, za co byste se měli stydět. V životě nás přeci může potkat leccos, v moderní době však lze hodně věcí opravdu účinně řešit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*