Fajnpůjčka – Fair Credit

FajnPůjčka recenze

Recenze Fajn půjčky

Fajnpůjčka láká nové zájemce na pohodové vyřízení z domova, transparentní podmínky a připsání peněz ihned na účet. Pokud nemáte bankovní účet, peníze si můžete půjčit i v hotovosti. Hned na první stránce vás půjčka seznámí s tím, za jakých situací je vhodné ji využít. Fajnpůjčka vám půjčí peníze na dovolenou, nedoplatek elektřiny nebo na nový počítač. Mrkněte se, jestli je ta pravá i pro vás.

Fajnpůjčka logo

Jaká je Fajnpůjčka?

Fajnpůjčka nabízí hotovostní půjčku od 4 000 Kč do 70 000 Kč na 45, 60 nebo 80 týdnů, přičemž splatnost 80 týdnů na úvěr ve výši 70 000 Kč je k dispozici pouze pro stávající zákazníky. Chcete-li si půjčit více peněz, půjčka se změní na Fajnpůjčku MAX, která nabízí od 40 000 Kč do 150 000 Kč na 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců.

Náš TIP: Podívejte se i na Fair Credit půjčku

Hlavní výhody Fajnpůjčky

  • Hotovostní Fajnpůjčka od 4 000 Kč do 70 000 Kč
  • Doba splácení od 45 do 80 týdnů
  • Bezhotovostní Fajnpůjčka MAX od 40 000 Kč až do 150 000 Kč
  • Fajnpůjčka MAX nabízí splatnost od 12 do 36 měsíců
  • Vyřízení online nebo telefonicky na 800 888 120
  • Půjčka i pro cizince
  • Férové podmínky a transparentní přístup
  • Půjčka bez ručení

Jak může vaše půjčka vypadat?

Výše půjčkyDélka spláceníTýdenní splátkaCelkově zaplatíte
5 000 Kč45 týdnů185 Kč8 325 Kč
10 000 Kč45 týdnů370 Kč16 650 Kč
20 000 Kč45 týdnů740 Kč33 300 Kč
40 000 Kč60 týdnů1 200 Kč72 000 Kč
50 000 Kč60 týdnů1 500 Kč90 000 Kč
70 000 Kč80 týdnů1 698 Kč135 800 Kč

Jak funguje snadné vyřízení Fajn půjčky?

Pokud máte o půjčku zájem, ve spodní části stránky vyplníte online formulář, do kterého vyplníte jméno a příjmení, telefon a e-mail a vaše rodné číslo. Zprostředkovatel Fair Credit Czech s.r.o. nejprve zkontroluje, jaké jsou vaše finanční závazky a zda nemáte záznam v registru dlužníků či uvalenou exekuci. Jakmile ověří tyto informace, ozve se vám zástupce společnosti s nabídkou úvěru přímo pro vás. Po podepsání smlouvy obdržíte peníze v hotovosti nebo na účet do několika dnů.

Při každém půjčení zaplatíte jednorázový poplatek za vyřízení půjčky ve výši 20 % z půjčované částky, což jistě není zanedbatelný obnos. Nevýhodou také je, že tento fakt není nikde viditelně uveden, najdete jej až v reprezentativním příkladu v patičce stránky. Přestože by tento poplatek mohl většinu zájemců odradit, u tohoto typu půjčky jde o zcela běžnou věc, se kterou se musíte smířit i u konkurence.

Kdo může úvěr získat?

Fajnpůjčka je ideální pro všechny zájemce, kteří chtějí rychlé peníze na cokoli, férové podmínky a spravedlivý přístup ke každému klientovi. Všechny úvěry Fajnpůjčky jsou vyřízeny v co nejkratší možné době, abyste své peníze mohli využívat co nejdřív. Pro vyřízení úvěru vám stačí platný občanský průkaz, doklad o pravidelném příjmu, u cizinců pak povolení k dlouhodobému/trvalému pobytu v ČR.

Velkou výhodu vidíme především v tom, že o úvěr může zažádat i žadatel, který je v exekučním řízení. Takový zájemce musí ale doložit pravidelný příjem za poslední 3 měsíce a projít posouzením úvěruschopnosti.

Nejčastější dotazy k Fajnpůjčce

Jak rychle dostanu peníze v hotovosti?
Rychlost předání částky závisí na mnoha faktorech. Pokud vyplnění formuláře, ověření informací a doložení příjmů proběhne oboustranně hladce, peníze můžete mít u sebe do 48 hodin.

Mohu hotovostní úvěr splácet příkazem na účet?
Při sjednání Fajnpůjčky podepisujete smlouvu o bezhotovostním úvěru, splátky by tedy měly být v hotovosti. Pokud máte přesto zájem o splácení na účet, kontaktujte svého obchodního zástupce a domluvte se na možnosti jiného způsobu splácení. Ten váš požadavek postoupí vedení společnosti ke schválení.

Mohu zažádat o půjčku, i když jsem cizinec?
Ano, můžete, v takovém případě ale musíte doložit povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu v ČR, doklad potvrzující adresu vašeho bydliště a doklad o pravidelném příjmu.

Pokud si zvolím Fajnpůjčku, musím prokazovat účel sjednání úvěru?
Ne, Fajnpůjčka i Fajnpůjčka MAX jsou neúčelové úvěry, které můžete použít na cokoli, co chcete.

Jak probíhá splácení?
V případě Fajnpůjčky máte po celou dobu trvání úvěru k dispozici obchodního zástupce, který od vás osobně vybere každou splátku. V případě Fajnpůjčky MAX splácíte měsíční splátky na bankovní účet společnosti.

Co se stane, když nebudu schopen půjčku splácet?
Pokud se dostanete do finančních problémů a nebudete moci svůj úvěr dále splácet, kontaktujete svého obchodního zástupce, který navrhne optimální řešení.

Sídlo firmy a kontakt Fair Credit Czech s.r.o.

Další půjčky Praha najdete zde →

Naše závěrečné zhodnocení

Fajnpůjčka se hodí všem zájemcům, kteří chtějí peníze na cokoli a nevadí jim hotovostní čerpání a týdenní splácení úvěru. Půjčka nabízí transparentní podmínky a žádné skryté poplatky. Pokud si navíc chcete půjčit více peněz, můžete využít Fajnpůjčku MAX, která poskytuje až 150 000 Kč na 36 měsíců. Tuto půjčku navíc mohou využít i cizinci a lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Je tedy dostupná opravdu velkému množství žadatelů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*