Air Bank půjčka

Air Bank recenze půjčky

Recenze Air Bank půjčky

Potřebujete si půjčit menší či větší obnos peněz a nechcete bance platit zbytečné poplatky navíc anebo tratit na nemilosrdných úrocích z úvěru? V tom případě vsaďte na půjčku od banky Air Bank, která vám půjčí peníze bez zbytečných poplatků, při půjčce vyššího obnosu peněz vám nabídne nižší úrok z úvěru a své peníze můžete získat klidně do hodiny od podání žádosti, a to bez toho, aniž byste museli na pobočku.

Získat půjčku ihned

Výhody půjčky u Air Bank

  • O půjčku můžete zažádat on-line na webu společnosti anebo v aplikaci My Air. O půjčku můžete zažádat rovněž telefonicky anebo se stavit na pobočce banky.
  • Za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné poplatky.
  • Poplatky vás nečekají ani v momentě, kdy budete o půjčku žádat či ji následně čerpat.
  • V momentě, kdy si půjčíte vyšší obnos peněz, banka vám sníží váš úrok na minimum. Bonusová sazba 3,9 % vás jistě potěší. Pokud budete splácet včas a pravidelně, na tento bonus se můžete těšit i vy.
  • Neplatíte žádné poplatky ani za mimořádnou splátku vaší půjčky, jako tomu u některých bank bývá.
  • Peníze získáte do hodiny od podepsání smlouvy o půjčce.

Co musí splnit žadatel o půjčku?

  • K získání půjčky postačí všem, jenž mají trvalý pobyt na území ČR pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, jako například řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list
  • Zaměstnanci musí doložit potvrzení o výši svého příjmu, a to například výpisem z bankovního účtu či potvrzením od zaměstnavatele. Údaje přitom nesmí být starší 30 dní. OSVČ dokládají doklad o bezdlužnosti v momentě, kdy požadují částku vyšší jak 50.000 Kč, v ostatních případech postačí poslední daňové přiznání. Důchodci si vystačí s platebním výměrem od OSSZ.

Proč si půjčit u Air Bank?

Společnost Air Bank představuje velmi stabilního finančního partnera na našem trhu. Půjčka, kterou nabízí, má hned několik výhod. Především o půjčku můžete zažádat on-line, tedy nemusíte navštěvovat pobočku, ač má Air Bank celou síť poboček po celé ČR, a to téměř v každém městě. O tuto půjčku tedy můžete zažádat buď na internetu anebo v aplikaci My Air, kterou můžete využívat jako klient banky anebo jako nový zájemce o služby této banky. Pokud navíc nechcete platit zbytečné poplatky a být trestáni za to, že chcete svou půjčku například splatit o poznání dříve, vsaďte na lichotivou půjčku u Air Bank, která vám v momentě, kdy potřebujete finanční injekci, velmi pomůže.

Tabulka splátek

PůjčkaSplatnostSplátkaRPSNCelkem zaplatíte
10 000 Kč10 měsíců1 036 Kč6,07 %10 261 Kč
50 000 Kč24 měsíců2 279 Kč6,07 %52 988 Kč
100 000 Kč40 měsíců2 758 Kč6,07 %110 299 Kč
300 000 Kč51 měsíců6 625 Kč5,02 %332 124 Kč
500 000 Kč58 měsíců9 742 Kč5,02 %561 795 Kč
700 000 Kč70 měsíců11 558 Kč5,02 %805 129 Kč
800 000 Kč88 měsíců10 866 Kč5,02 %952 703 Kč
900 000 Kč92 měsíců11 775 Kč5,02 %1 080 143 Kč

Časté dotazy

Čerpám již jednu půjčku a chtěla bych požádat o půjčku v Air Bank, mám šanci půjčku získat?

Ano, máte. V tomto případě od vás banka bude požadovat pouze doklad o vaší stávající půjčce a nabídne vám si půjčku převést do Air Bank. To samé platí i v případě, kdy čerpáte peníze z kreditní karty či využíváte služeb kontokorentu.

Přišel jsem o zaměstnání a jsem ve výpovědní lhůtě, mohu požádat o půjčku?

V případě, kdy se nacházíte ve výpovědní lhůtě o půjčku bohužel zažádat nemusíte. V momentě, kdy ovšem budete v ruce držet novou pracovní smlouvu, vaší žádosti banka mile ráda vyhoví.

Budu platit poplatky za předčasné splacení půjčku či za mimořádnou splátku?

Nikoliv. Za předčasné splacení půjčky či za mimořádnou splátku u Air Bank žádné poplatky neplatíte.

Mám více příjmu, který příjem bych měl bance doložit, jako prioritní?

Pokud máte více příjmu, doložte je všechny. Díky tomu bude moci banka mnohem lépe posoudit bonitu daného klienta a tím pádem vám doslova ušít půjčku šitou na míru. Není tedy nutné dokládat pouze příjem z hlavního pracovního poměru.

Kdy od banky získám avizovaný úrok ve výši 3,9 %?

Na tento bonusový úrok, který je velmi příjemnou strategií banky, máte nárok v momentě, kdy si půjčíte například 200.000 Kč a půjčku budete vždy splácet v termínu. Tento bonusový úrok tak budete moci čerpat v momentě, kdy budete potřebovat půjčit vyšší částku, a to třeba na rekonstrukci domu či bytu. Lepší úrok vám jen stěží nabídne jiná banka.

Vaše zkušenosti

Banku jsem požádal o půjčku v momentě, kdy manželka podruhé neplánovaně otěhotněla a my neměli dostatek finančních prostředků na nákup nezbytného vybavení pro své druhé miminko. Půjčil jsem si pouze 20.000 Kč a půjčku splatil během šesti měsíců. Banka si neúčtovala žádné skryté poplatky a zaplatil jsem tak pouze výši půjčky a přívětivé úroky, které mě rozhodně finančně nevysály.

Petr A., Kladno

Když jsme s manželem prováděli rekonstrukci bytu, potřebovali jsem půjčit minimálně 200.000 Kč. Air Bank nám nabídla tuto půjčku s bonusovým úrokem 3,9 % čímž naprosto dokonale odrovnala svou konkurenci. Díky této výhodné půjčce tak nyní máme své hnízdečko lásky vyšperkované k dokonalosti a za chvíli již budeme mít půjčku splacenou.

Jana R., Karlovy Vary

Získat půjčku ihned

1 Comment

  1. Kdysi jsem si u nich pujcil, pomohli mi ve svizelne situaci. Kdyz jsem to splatil, zacal jsem usetrene penize za splatku invetovat, abych podobnym situacim predesel. Puvodne to byky kryptomeny, ale od Bitcoinu se ted presouvam k Rentierovi od Zonky.

Komentáře nejsou povoleny.