Americká půjčka je nejvýhodnější v Moneta Money Bank

Americká hypotéka od MONETA Money Bank

Americká hypotéka. Už jste o tomto pojmu nejspíše někdy slyšeli. Pokud nevíte, co to přesně znamená, tak se jedná o půjčku, která je poskytována na cokoliv oproti zástavě vaší nemovitosti. Její výhodnost spočívá v lepší úrokové sazbě oproti klasickému spotřebitelskému úvěru, delší době splácení a možnosti využít peníze na cokoliv, ne jen na bydlení, jako tomu je u hypotéky. Jenže ne všude je americká hypotéka tak výhodná, že byste po ní měli sáhnout.

Nejvýhodněji si půjčíte v Moneta Money Bank

Nejvýhodnější a nejlepší volbou je americká hypotéka v Moneta Money Bank. Zde si můžete půjčit až do výše 80 % hodnoty zastavěné nemovitosti. To se vyplatí zejména ve chvíli, kdy potřebujete peníze nejen na bydlení, ale také třeba na auto, každodenní potřeby, jídlo, koníčky apod. Maximální výše půjčky je pak limitována pouze vaším příjmem. Nic jiného ji nelimituje. Doba splatnosti se pak u americké hypotéky od Moneta Money Bank pohybuje až do 20 let. Máte tak dostatek času půjčku splatit.

Čtěte také: MONETA Money Bank – Expres půjčka

Pozor! Délka splácení výhodnost půjčky nezaručuje!

Zde si ale dejte pozor. Délka splácení sice výši splátek sníží, ale nezvýší celkovou výhodnost půjčky. Naopak! Čím déle splácíte, tím vyšší celkovou částku přeplatíte. Pokud si tedy můžete půjčit třeba jen na 15 let, určitě tak učiňte a zbytečně dobu splácení jen kvůli výši splátek neprodlužujte. Bude to mít opačný efekt, než jaký očekáváte.

Další výhodné americké hypotéky

Další výhodné americké hypotéky najdete v mBank, v Expobank, v Hypoteční bance, ve Sberbank nebo v České spořitelně. Podmínky jsou u těchto půjček velmi podobné. Většinou si můžete půjčit maximálně do výše 70 % hodnoty zastavěné nemovitosti, na dobu maximálně 20 let a do absolutní výše 5 000 000 Kč.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*