Minutová půjčka od Equa bank

Minutová půjčka Equa bank recenze

Recenze Equa bank půjčky

Potřebujete půjčit peníze na cokoli a chcete je mít na účtě rychle bez zbytečného papírování a průtahů? Pak se určitě porozhlédněte po online půjčce, jejíž proces je velmi rychlý a běžnou byrokracii omezuje na jednoduchý formulář. Na podobnou půjčku láká zájemce také Equa bank. Minutovou půjčku, jejíž název slibuje opravdu rychlé vyřízení, vám údajně schválí už za 3 minuty. Pojďme se na tuto půjčku podívat detailněji.

Equa bank recenze

Získat půjčku ihned

Hlavní výhody Minutové půjčky

 • Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 700 000 Kč
 • Splatnost si nastavíte podle sebe od 3 do 120 měsíců
 • Úroková sazba již od 4,8 % p.a.
 • Vyhodnocení žádosti je super rychlé – již do 3 minut od odeslání žádosti
 • Peníze máte na účtě do pár minut od podpisu smlouvy
 • Poskytnutí půjčky je zcela zdarma
 • Půjčku lze kdykoliv předčasně bezplatně splatit
 • Možnost pružně změnit datum příští splátky
 • Pro případ nenadálých situací je tu pojištění splácení

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Jak už tomu u online půjček bývá, nejprve si v online “kalkulačce” nastavíte parametry požadované půjčky. Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 700 000 Kč na 3 měsíce nebo až 10 let. Jakmile jste s nastavením spokojeni, vyplníte žádost o půjčku, která je vyhodnocena již do 3 minut od odeslání. Po návštěvě pobočky a podpisu smlouvy dostanete peníze na účet během několika minut. Pokud jste navíc klientem Equa bank, na pobočku vůbec chodit nemusíte. Od této chvíle máte jedinou povinnost – pravidelně platit splátky. Pokud se v průběhu splácení rozhodnete změnit datum příští splátky, jednoduše jej změníte v internetovém bankovnictví.

Splácení půjčky pak bude probíhat z běžného Equa účtu, který vám banka spolu s půjčkou automaticky otevře. Banka vám garantuje bezplatné vedení tohoto účtu po celou dobu trvání vaší půjčky. Mimo to máte s účtem od Equa bank spoustu dalších výhod včetně výběru ze všech bankomatů v ČR zdarma nebo bezkontaktní platební karty.

A jak vaše půjčka může vypadat?

Výše půjčkySplatnostSplátkaRPSNZaplatíte
5 000 Kč3 měsíce1 695 Kč10,66 %5 085 Kč
50 000 Kč18 měsíců3 001 Kč10,38 %54 018 Kč
100 000 Kč60 měsíců1 878 Kč4,8 %112 680 Kč
150 000 Kč36 měsíců4 483 Kč4,92 %161 388 Kč
400 000 Kč100 měsíců5 054 Kč5,96 %505 400 Kč
700 000 Kč120 měsíců7 702 Kč5,96 %924 240 Kč

Kdo může půjčku Equa bank získat?

Půjčka od Equa bank má mnoho předností. Vyřídíte ji online, schválení proběhne v řádu minut, její vyřízení je zcela zdarma a peníze můžete využít, na co vás jen napadne. Jednu z největších výhod spatřujeme též v tom, že ji může získat skutečně každý. Jediné podmínky, které musíte splnit, jsou věk nad 18 let a pravidelný příjem. To je vše. Vaše šance nesníží ani fakt, pokud nejste občanem České republiky. Nárok na Minutovou půjčku mají též cizinci, kteří mají trvalé či přechodné bydliště na území ČR.

Podmínky pro získání půjčky

 • Musíte být starší 18 let
 • Musíte mít pravidelný příjem, který prokážete při vyřízení žádosti
 • Máte trvalé nebo přechodné bydliště na území ČR, případně jste cizincem s povolením k pobytu v ČR

Pojištění splácení vaší půjčky

Pokud se obáváte, že budete mít během trvání půjčky problém se splácením, můžete si ke své půjčce navíc sjednat pojištění proti neschopnosti splácení. Ke sjednání nepotřebujete žádné zvláštní dokumenty, jen si vyberete ze dvou variant a sjednáte jej spolu s půjčkou. V případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání za vás poté pojišťovna uhradí měsíční splátky nebo zbývající nesplacenou část půjčky. V případě úmrtí nebo trvalé invalidity pak zaplatí zbývající část půjčky až do výše 500 000 Kč. Sjednání tohoto pojištění je však zpoplatněno, je proto na každém z vás zvážit, jak moc se obáváte rizik spojených s nemožností splácet půjčku, ať už je to z jakéhokoli důvodu.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?
Jediné podmínky, které musíte splnit, jsou věk nad 18 let a pravidelný příjem.

Kolik stojí sjednání půjčky?
Sjednání půjčky je zcela zdarma, stejně tak předčasné splacení a jiné úpravy parametrů půjček. Zdarma je též vedení účtu, který vám banka spolu s půjčkou založí. Zpoplatněno je pouze dodatečné pojištění schopnosti splácet.

Kdy budu mít peníze na účtě?
Jste-li klientem Equa bank, podpis smlouvy provedete ve svém internetovém bankovnictví a peníze obdržíte na svůj účet do několika minut. Nejste-li klientem Equa bank, musíte se po schválení vaší žádosti o půjčku dostavit k podpisu smlouvy na jednu z kamenných poboček, případně využít možnost podpisu po zaslání smlouvy kurýrem.

Jak získám úrok 4,8 % p.a.?
Nejvýhodnější úrok lze získat nastavením určitých parametrů půjčky. Úrokovou sazbu 4,8 % p.a. získáte při výši půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč a RPSN 4,9 %.

Sídlo firmy a kontakt Equa bank

Další půjčky Praha najdete zde →

Závěrečné zhodnocení

Půjčka od Equa bank je více než vhodná pro všechny zájemce, kteří nechtějí za vyřízení půjčky na cokoliv platit a chtějí ji vyřídit rychle a bez zbytečného papírování. Oslovit může velkou masu lidí, a to i proto, že nabízí částky od 5 000 Kč do 700 000 Kč, takže je určena nejen na rychlé “dorovnání” výplaty, ale i pro větší investice. Po celou dobu splácení vám navíc banka garantuje stejnou úrokovou sazbu, což není zdaleka tak běžné, jak bychom si představovali. Oceňujeme také schválení žádosti už do 3 minut od odeslání a peníze na účtě do několika minut od podpisu smlouvy. Equa bank navíc nedělá rozdíly, takže na jejich půjčku dosáhne mnohem větší procento zájemců. Minutová půjčka je nade vší pochybnost vytvořena pro enormní počet lidí, kteří by u jiných bank nemuseli mít šanci půjčku získat.

Získat půjčku ihned

Podobné půjčky:

Air Bank půjčkaPůjčka Česká spořitelnaMONETA půjčka

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*