EveryDayPlus půjčka

EveryDayPlus recenze

Recenze EveryDay plus půjčky

Sháníte rychlou online půjčku, která by vás před výplatou vytáhla z finanční krize? Představte si, že byste si mohli půjčit peníze lusknutím prstu, tedy spíš posláním jedné SMS. Právě to vám umožňuje půjčka Everyday Plus, která nabízí rychlý úvěr od 100 Kč až do 50 000 Kč, který můžete čerpat kdykoli a odkudkoli.

EveryDayPlus půjčka

Získat půjčku ihned

Hlavní výhody půjčky

 • Půjčka od 100 Kč do úvěrového limitu až 50 000 Kč
 • Možnost okamžitého i rozloženého splácení
 • Peníze ihned po poslání jediné SMS zprávy
 • Poplatek za čerpání úvěru je 20 %, nic víc, nic míň
 • Žádné fixní měsíční nebo roční poplatky
 • Ideální půjčka na finanční vzpruhu před výplatou
 • Skvělá alternativní varianta kreditní karty nebo kontokorentu u banky
 • Rychlé vyřízení kdykoli a odkudkoli

Jak sjednat EveryDay úvěr?

Jako nový zákazník se nejprve musíte zaregistrovat na webové stránce www.everydayplus.cz. Poté následuje proces schválení, o jehož výsledku budete informováni prostřednictvím SMS zprávy během několika minut. Už v této fázi se po zadání vašich osobních údajů a informací o vašich financí rozhodne, zda máte nebo nemáte nárok na získání úvěru. Bude-li vaše půjčka schválena, stačí už jen ve svém osobním účtu podepsat a odeslat smlouvu o revolvingového úvěru a můžete začít čerpat peníze.

O částku až 50 000 Kč můžete požádat online ve svém uživatelském účtu nebo prostřednictvím SMS zprávy ze svého mobilu. Jak na to? Jednoduše odešlete zprávu ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka peněz, tedy například VYBRAT 1000, na číslo 90 100. Omezení jsou jen dvě, částka musí být vyšší než 100 Kč a dělitelná 50.

Poplatky a splátky půjčky EveryDay Plus

Každé čerpání úvěru je zpoplatněno 20 % z požadované částky. Tento úrok je sice poněkud vyšší, ale to se dá od tohoto druhu rychlé půjčky očekávat. Pokud máte stejnou banku, peníze můžete mít na účtě prakticky ihned, u jiných bank budete čekat maximálně 24 hodin. Na konci následujícího měsíce můžete buď splatit celou dlužnou částku nebo zvolit postupné splácení a zaplatit minimální splátku, která činí jednu pětinu částky, kterou dlužíte, nejméně však 300 Kč. Na to, že je čas zaplatit splátku, vás společnost upozorní SMS zprávou s detaily o výši splátky, datu splatnosti, variabilním symbolem a číslem bankovního účtu.

Pokud využijete možnost postupného splácení, měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky. Každá zaplacená splátka se po odečtení poplatku za čerpání započte do vašeho úvěrového rámce, který je o tuto částku zase navýšen pro vaše případné další čerpání. Všechny informace o aktuálním vyúčtování a výpis z vašeho revolvingového úvěru najdete ve svém uživatelském účtu EveryDay+ Online, takže je budete mít vždy při ruce.

Příklady čerpání úvěru EveryDay Plus

Výše čerpání úvěruCelkově zaplatíte při 1 splátceCelkově zaplatíte při 2 splátkáchCelkově zaplatíte při 3 splátkách
500 Kč600 Kč660 Kč
2 500 Kč3 000 Kč3 300 Kč3 600 Kč
4 000 Kč4 800 Kč5 280 Kč5 760 Kč
6 000 Kč7 200 Kč7 920 Kč8 640 Kč
10 000 Kč12 000 Kč13 200 Kč14 400 Kč
20 000 Kč24 000 Kč26 400 Kč28 800 Kč
50 000 Kč60 000 Kč66 000 Kč72 000 Kč

Nároky na žadatele o půjčku

Půjčka EveryDay+ je určena osobám starším 18 let, které potřebují rychlou finanční vzpruhu například před výplatou. Při registraci vyplníte kromě svého jména, adresy, telefonu a e-mailu také níže uvedené údaje.

 • Číslo občanského průkazu a jeho kopii
 • Informace o vašich příjmech a výdajích
 • Počet vyživovaných osob ve vaší domácnosti
 • Číslo vašeho bankovního účtu
 • Doklad o výši vašeho příjmu

Při každém dalším čerpání půjčky je nezbytné poskytnout informaci o případném snížení příjmů a navýšení výdajů, které by vám zabránily ve včasném splácení úvěru.

O společnosti OPR-Finance s.r.o.

Ptáte se, kdo stojí za půjčkou EveryDay Plus? Společnost OPR-Finance s.r.o. spadá pod finskou firmu OPR-Finance Oy, která má více než letité profesionální zkušenosti v oblasti poskytování finančních produktů. OPR-Finance s.r.o. je oprávněna k provozování činnosti nebankovního poskytovatele úvěrů a je zapsaná v seznamu vedeném Českou národní bankou, takže se nemusíte ničeho bát. Jde skutečně o důvěryhodnou nebankovní instituci, která nabízí širokou škálu finančních služeb včetně naší recenzované půjčky.

Nejčastější otázky k úvěru

Jaké jsou poplatky za čerpání účtu?

Každé čerpání je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 20 % z požadované částky. Za čerpání úvěru neplatíte žádné skryté měsíční nebo roční poplatky.

Jak dlouho po registraci musím podepsat a poslat smlouvu o revolvingovém úvěru?

Smlouvu je nutné podepsat a odeslat nejpozději ve chvíli, kdy celková částka čerpání úvěru dosáhne 4 999 Kč. Pokud podepsanou tištěnou smlouvu nepošlete, nebudete moci čerpat další částku.

Jak zažádat o půjčku prostřednictvím SMS?

V případě žádosti prostřednictvím SMS pošlete zprávu ve tvaru VYBRAT POŽADOVANÁ ČÁSTKA na číslo 90 100 (např. VYBRAT 1000). Nezapomeňte jen, že požadovaná částka musí být vyšší než 100 Kč a dělitelná 50.

Kolik stojí SMS zpráva s žádostí o čerpání?

Cena SMS zprávy se odvíjí podle platného tarifu vašeho operátora.

Sídlo firmy a kontakt OPR-Finance s.r.o.

 • OPR-Finance s.r.o.
 • Sídlo: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4
 • IČ: 01381300
 • Tel.: 228 886 969
 • Email: info@everydayplus.cz
 • Web: www.everydayplus.cz

Další půjčky Praha najdete zde →

Zhodnocení závěrem

Nebankovní úvěry přináší řadu výhod. Hlavní výhodu půjčky EveryDay Plus spatřujeme především v její flexibilitě a dostupnosti. Stačí vzít do ruky telefon, poslat SMSku a peníze máte za chvilku na svém účtě. Půjčka tak naprosto odpovídá standardům dnešní uspěchané doby. Další výhodou nebankovních půjček je snadné vyřízení s minimem dokladů. Většinou vám stačí pouze občanský průkaz a doklad o příjmu. Pokud nemáte pravidelný příjem, na půjčku Everyday Plus pravděpodobně nedosáhnete. Pokud ale příjem doložíte a půjčka vám bude schválena, nezapomeňte si půjčovat pouze takový objem peněz, který dokážete bez problému splatit. Při splnění těchto podmínek můžeme úvěr bez pochyb doporučit.

Získat půjčku ihned

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*