skip to Main Content
Kalkulačka rychlé půjčky

Potkala vás nenadálá životní situace, která vyžaduje rychlé finanční řešení a vám se zkrátka nedostává prostředků? Nezoufejte. Právě od toho tu jsou krátkodobé spotřebitelské úvěry, které vám pomohou překlenout dobu do výplaty, stejně jako pokrýt jednorázový vyšší výdaj. Splatíte-li je navíc v řádném termínu, můžete je mít zcela zdarma nebo za minimální poplatky.

Se Zaplem dostanete půjčku ihned a zdarma

Zaplo půjčka ihned

V oblasti krátkodobých nebankovních úvěrů v současné době vévodí trhu půjčka Zaplo, která se na portálu Finparada.cz stala finančním produktem roku 2018 v kategorii Krátkodobé nebankovní úvěry.  Mezi její výhody patří kromě rychlého vyřízení, díky němuž obdržíte své peníze již do 15 minut od schválení půjčky, také možnost získat peníze zcela zdarma. Ta se naskýtá v případě, kdy si chcete půjčit maximálně 16.000 Kč a zvládnete je splatit do 30 dnů. Zaplo půjčka se tak hodí jako ideální prostředek pro získání financí na dobu do výplaty či při předpokládaném vyšším výdaji. Vše je snadné a transparentní a nečekají vás žádné skryté ani dodatečné poplatky, peníze si dokonce můžete vyzvednout v hotovosti v síti trafik GECO.

 • Výše půjčky: 1 000 až 30 000 Kč
 • Splatnost: 7 – 30 dní
 • První půjčka zdarma: ANO
 • Délka vyřízení: 10 minut

Půjčte si rychlou půjčku SMS Credit

SMS Credit půjčka ihned na účet

S rychlou a jednoduchou SMS Credit půjčkou, kterou vyřídíte online nebo prostřednictvím jediné SMSky, si můžete půjčit až 8 000 KčDoba splatnosti se pohybuje od 1 do 30 dnů a peníze dostanete převodem na váš účet obvykle do dvou pracovních dnů. Předností půjčky SMS Credit je zejména možnost získat úvěr bez doložení příjmů či prokazování účelu. Hodí se tak jako ideální prostředek pro všechny, kteří potřebují okamžitou finanční injekci.

 • Výše půjčky: 500 až 8 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 30 dní
 • První půjčka zdarma: ANO
 • Délka vyřízení: 15 minut

I na půjčku lze získat slevu

CreditGO půjčka bez poplatku

Rychlý spotřebitelský úvěr CreditGo umožní vypůjčit si jednorázově až 15 000 Kč. Tato půjčka je určena pro všechny, kteří mají hluboko do kapsy. Půjčit si mohou i cizinci s trvalým či přechodným pobytem v České republice, maminky na mateřské či nezaměstnaní. V případě řádného splácení vás čeká 50 % sleva na poplatcích na první a druhou půjčku.

 • Výše půjčky: 500 až 10 000 Kč
 • Splatnost: 5 – 30 dní
 • První půjčka zdarma: NE
 • Délka vyřízení: 30 minut

Pro koho jsou rychlé nebankovní půjčky určeny?

Tento typ úvěru mohou využít prakticky všichni, kteří potřebují peníze ihned. Vzhledem k tomu, že se obvykle jedná o nižší finanční částky, můžete tuto půjčku získat i bez prokazování příjmů či prověřování vaší přítomnosti v rejstříku dlužníků, které obvyklé v případě půjčky od banky. Tento typ úvěru je tak vhodný i pro zájemce, kteří si v minulosti půjčili a nezvládali splácet. Velká většina nebankovních institucí je vám totiž ochotna peníze půjčit i bez předchozího prověřování. Krátkodobé úvěry jsou bezkonkurenčně nejoblíbenějším produktem v oblasti nebankovních půjček. Získáte díky nim peníze ve velice krátkém čase, bohužel však musíte počítat s vyššími úroky než v případě bankovní půjčky. Jestliže si však dáte práci a vyberete opravdu kvalitní nebankovní úvěrový produkt, může být rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou zcela minimální.

5/5 - (2 hlasy)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top